Apto A 1 Quadra Da Praia De Pitangueiras Com Wifi
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | Κατάλληλο για παιδιά Δωμάτιο παιχνιδιών | Πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Apto A 1 Quadra Da Praia De Pitangueiras Com Wifi Γκουαρούχα βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία με θέα στον κήπο. Αυτό το διαμέρισμα απέχει 750 μέτρα από τη στάση λεωφορείων Centro και περίπου 49 χλμ. από Pref Saladino.
Το κέντρο της πόλης απέχει 15 λεπτά με τα πόδια.
Το διαμέρισμα παρέχει στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου στο μπάνιο. Επίσης, έχει ντους.
Το διαμέρισμα Apto A 1 Quadra Da Praia De Pitangueiras Com Wifi προσφέρει παροχές μαγειρέματος, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Praia do Monduba3345 χλμ.
- Φρούριο της Andradas2912 χλμ.
- Andradas Fort2694 χλμ.
- Ζαρντίμ Αστούριας1364 χλμ.
- Σημείο με Θέα Λόφου Caixa D'Agua1362 χλμ.
- Mirante da Ponta das Galhetas1220 χλμ.
- Παραλία Tombo1722 χλμ.
- Παραλία Enseada4,4 χλμ.
- Praia do Bueno2762 χλμ.
- Lookout Galheta1442 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο91 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Maua42 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
- Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
- Ανελκυστήρας
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωμάτιο παιχνιδιών
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Apto A 1 Quadra Da Praia De Pitangueiras Com Wifi;
Θα χρειαστείτε 15 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Apto A 1 Quadra Da Praia De Pitangueiras Com Wifi στο κέντρο της πόλης. - ❓
Θα βρω πάρκινγκ στο το διαμέρισμα Apto A 1 Quadra Da Praia De Pitangueiras Com Wifi;
Το το διαμέρισμα Apto A 1 Quadra Da Praia De Pitangueiras Com Wifi παρέχει χώρος στάθμευσης. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Apto A 1 Quadra Da Praia De Pitangueiras Com Wifi;
Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Apto A 1 Quadra Da Praia De Pitangueiras Com Wifi μπορούν να φέρουν κατοικίδια.